31 października 2014
Pasowanie Pierwszaków

31 października był w naszej szkole szczególnym dniem dla Pierwszaków. Zostali oni pasowani na Ucznia Klasy I przez panią dyrektor Liliannę Mańkę. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście pan burmistrz Dariusz Skrobol oraz zastępca burmistrza pani Barbara Sopot-Zembok. Uczniowie wraz z wychowawczynią przygotowali montaż słowno- muzyczny, zaprezentowali swe umiejetności ograz wykazali sie wiedzą zdobytą w klasie pierwszej. Na zakończenie akademii uczniowie zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz upominkami, które wręczyli im przedstawiciele poszczególnych klas i zaproszeni goście.

11 października 2014

Szkolna wycieczka w góry

Tradycją szkoną powoli stają się październikowe wycieczki
w góry. W tym roku zdobyliśmy szczyt Czantorii Wielkiej.

Wejście na tak wielką i stromą górę było dla wielu nie lada wyzwaniem. Sił dodały nam kiełbaski upieczone na ognisku.
W drodze na szczyt podziwialiśmy piękne widoki. Podczas wyprawy nie zabrakło również dobrej zabawy, szczególnie atrakcyjny okazał się zjazd torem saneczkowym.
Zmęczeni i zarazem dumni z pokonania własnych słabości wróciliśmy do domów.

1 września 2014
Inauguracja roku szkolnego 2014/2015

1 września o godzinie 9.00 uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2014/2015.
Klasa III pod opieką wychowawczyni przygotowała akademię. Uczniowie recytując wiersze i śpiewając piosenki pożegnali wakacje. Trzecioklasiści pamiętali również o rocznicy wybuchu
II wojny światowej. Przypomnieli, jak trudny był to czas dla wszystkich Polaków.
Na zakończenie Pani Dyrektor powitała uczniów i pracowników szkoły. Nie zapomniano również o przedszkolakach  i pierwszoklasistach, których obdarowano słodkościami.

Życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym!

Inauguracja roku szkolnego 2014/2015
odbędzie się w poniedziałek